To był mój maks! Zawody Bardo Śląskie – Strefa MTB Sudety 2017.

Może Ci się również spodoba

19 komentarzy

 1. Artur Posta napisał(a):

  Trasa bardzo ciężka , ale jaka przyjemność spotkać Szajbajk , podczas oczekiwania na starcie , będąc tego nieświadomym. Pierwszy start ogólnie w maratonie i Szajbajk. Miejsce w kategorii M3 63. Wczoraj MTB Sudety jutro BIKE Maraton. Two wheels and go.

 2. B707ax napisał(a):

  Nie łam się szajbajk zostać objechanym przez Michalinę to żaden wstyd ? Jak mi sie uda kiedyś ją wyprzedzić to bedzie mój sukces. Chciałem wyrazić swój szacunek za pokonanie błotnego singla środkiem …nie lada wyczyn, choć były dwie altrnatywy z lewej bądź z prawej. Z Lewej zdcydowanie bardziej w flow a z prawj techniczny stromy trawers z poprzecznymi korzeniami..trasa przygotowana nieziemsko…choć ja osobiscie mam jedno zastrzeżenie ,a mianowicie hotel ,który byłjednym ze sponsorów a skorzystac z kawiarni restauracji czy toalety nie można było…bo 2 toj toje na 350 uczestników to trochę mało. Poza tym bajka?

 3. Darek napisał(a):

  W tą sobotę jest organizowany kolejny wyścig w Bardo.Tym razem po drugiej stronie.Start o 14 z parku za Nysą będą 2 dystanse 12 i 24 km.Informacje na tamtą zawodów na fb na stronie bardomtb.pl Zapraszam.

 4. MichuBajk napisał(a):

  Na 17 zdjęciu widać wlepę na FSI :p

 5. Kamil napisał(a):

  A jak drogi Szajbajku skomentujesz to co sie działo na przed startem w Bardzie?
  Gdzie niektórzy stało od 30 min by sobie zająć miejsce A inni pomimo próśb się pchali na sam przód choć intak nie było miejsca

  • Szajbajk napisał(a):

   Bardzo niesportowe zachowanie. Niestety nie każdy jeżdżący na rowerze to osoba z pozytywną energią.

   • Gracjan napisał(a):

    Nie do końca. Po pierwsze wchodzenie do sektora od przodu odbywało się za zgodą organizatora mimo, że początkowo sędzia główny nie zezwalał na to.
    Po drugie na pewno nikt z dalej stojących na tym nie stracił, bo wygrać maratonu dobrym miejscem na starcie się nie da. Natomiast najszybsi zawodnicy (a tacy wchodzili od przodu) startujący z końca mają do wyprzedzenia kilkaset osób, część nawet dwukrotnie wolniejszych dla których takie wyprzedzanie jest nie tylko mocno stresujące ale niebezpieczne. Nie na pokaz sektory startowe zadomowiły się w większości wyścigów. A bardziej niesportowym czy też bezsensownym nazwałbym zachowanie tych którym daleko do czołówki a za wszelką cenę pchają się do pierszej lini.

 6. Janek z Poznania napisał(a):

  Nie mogę się doczekać wyścigu na YT 🙂

 7. Innominates napisał(a):

  Komentarze powinny być zintegrowane z kontem forum.

  Jak najefektywniej podprowadzać rower?

 8. Rower020655 napisał(a):

  Już wiem dlaczego byłeś dopiero 25.Masz zepsuty rower.Masz tylko jedną goleń.Jak mogłeś to przegapić .
  pozdrawiam
  Zdzisław

 9. Michal napisał(a):

  Dobra robota lecz zawsze może być lepiej

 10. Maciej napisał(a):

  Gratuluje wyniku!
  Będzie pełny film z komentarzem nagranym osobno?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *